Ile kosztuje nowoczesny kominek elektryczny?

PIN

Coraz więcej osób decyduje się na montaż w swoich wnętrzach kominków elektrycznych. Dzięki nim dom staje się bardziej przytulny i klimatyczny, a nowoczesny design kominków sprawia, że można je dopasować do praktycznie każdej aranżacji. Ile kosztuje solidny kominek elektryczny led? I gdzie najlepiej go kupić? Poniżej odpowiedź.

Szeroki wybór różnorodnych modeli

W dobrych salonach budowlanych klienci znajdą ogromny wybór różnorodnych kominków LED, które do złudzenia przypominają tradycyjne kominki. W ich wnętrzu często montowane są specjalne węgielki oraz kawałki drewna, by efekt był jak najbardziej autentyczny. Ponadto, klienci bez problemu dopasują kominek do swojej aranżacji wnętrza. Można bowiem wybrać spośród modeli o rozmaitych rozmiarach, jak i wykończone w taki sposób, by doskonale prezentowały się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych domach.

Jak wybrać kominek scienny?

Kominki elektryczne Aflamo idealnie sprawdzają się również w mieszkaniach oraz w mniejszych wnętrzach (np. w biurach), gdyż można je wygodnie zamontować na ścianie, co pozwala użytkownikom zaoszczędzić dość sporo miejsca. Najczęściej klienci decydują się na naścienne kominki prostokątne lub kwadratowe, w których znajduje się specjalny wkład z grzałką dającą ciepło. W zimowe, chłodne wieczory bez problemu ogrzeje on pomieszczenie, a w całym wnętrzu panuje wyjątkowy klimat.

Ile kosztuje elegancki kominek od znanego producenta?

Ceny kominków są bardzo zróżnicowane. Wszystko zależy między innymi od tego: jaki ma wymiar dany model, z czego został wykonany oraz jakie funkcjonalne rozwiązania w nim zastosowano. Dobry, efektowny kominek można kupić u sprawdzonych producentów już od około 2000 zł do 4000 zł. Firmy, które przodują na rynku jeśli chodzi o produkcję naprawdę efektownych modeli, sprzedają swój asortyment za około 6000 zł do 8000 zł. Eleganckie, luksusowe i designerskie kominki z kolei można kupić już od 10 000 zł.

Jak widać z powyższego, warto przemyśleć, czy nie stać się posiadaczem eleganckiego, praktycznego kominka w swoich wnętrzach. Tym bardziej, że za kilka lat palenie w tradycyjnych kominkach może być zabronione, więc elektryczne modele jeszcze bardziej zyskają na popularności, co może sprowadzić się do tego, że ceny ich będą znacznie wyższe. Im wcześniej pomyśli się o elektrycznym kominku w swoim wnętrzu, tym łatwiej będzie go można dostosować do konkretnej aranżacji przestrzeni.

Leave Your Comments